– MDŽ Latino 2018 – módna prehliadka Sugarbird Košice & Prešov

Medzinárodný deň žien v tomto roku sa rozhodla známa reprezentantka Slovenska vo fitness, Janka Kordiaková, osláviť vo veľkom štýle, a preto usporiadala ďalší ročník úspešnej akcie, ktorý sa tentoraz niesol v duchu latino s Miguelom. Pre svojich hostí si v hoteli Bonaparte v Šebastovciach pripravila Janka vskutku pestrý program, ktorého súčasťou sme boli aj my.

Módna prehliadka, ktorú sme mali pod palcom, ohúrila prítomných hostí vďaka rozmanitým trendy outfitom z našich najnovších kolekcií. Predvádzali sa modely značky Sugarbird, ktorá je na trhu vyše 10 rokov a neustále prináša nové a nové kolekcie. Spolupracujeme so svetovo uznávanými spoločnosťami, ako napríklad Disney, Fox Studios a najnovšie i COCA COLA.  Módna prehliadka spočívala v časti street wear kúskov a samozrejme nesmeli chýbať i úchvatné spoločenské šaty, ktoré potešili nejedno mužské očko. Vyše 100 hostí a zábava do neskorých nočných hodín, tanečná show s Miguelom, poradenstvo, líčenie, chutné švédske stoly, ba dokonca i tombola!

Pošteklili sme Vašu zvedavosť? Bez zbytočných slov, vychutnajte si atmosféru tejto skvelej akcie a módnu prehliadku Sugarbird Košice & Prešov aspoň z fotografií.