O NÁS

NAŠA SPOLOČNOSŤ

Sme dynamicky sa rozrastajúca spoločnosť so zameraním  na dámsku módu predávanú v limitovanom počte. Každý týždeň prinášame novú kolekciu a tým zabezpečujeme sviežosť, trendovosť a štýlovosť našim zákazníkom. Našim poslaním je vytvoriť krásny svet ženskosti, ktorá vytvára obraz elegantnej, modernej a vedomej ženy. Garantujeme flexibilný prístup k zákazníkovi, profesionálne predajné služby ako aj poradenstvo. Pravidelne Vám  prinášame novinky, videa a píšeme zaujímavé články na našom webovom portáli www.chicandfash.com 

Predtým ste nás mohli poznať ako Sugarbird Košice www.sugarbirdkosice.sk, kde sme boli úspešným predajcom tejto značky od roku 2014 do 17. septembra 2018 na SR i ČR. Definitívne sme s nimi ukončili spoluprácu. Keby sme vtedy vedeli to čo vieme dnes…

Chyby robí každý z nás, poučíme sa z nich a premeníme ich na väčší úspech !

NÁŠ CIEĽ

Vďaka spokojným zákazníkom sa stávame úspešnou firmou a to si uvedomuje celý náš tím, preto je našim cieľom spokojný zákazník. Chceme lepšie poznať našich zákazníkov, ich priania a spätné väzby, ktoré nás vždy posúvajú dopredu. Preto je pre nás dôležité neustále zvyšovanie kvality našich služieb,  aktívna komunikácia a pravidelné informovanie o akciách a novinkách prostredníctvom FBIGTik Tok ,You Tube a newsletterov.

NAŠA VÍZIA

Našou víziou je neustále budovať značku ChicandFash ako aj kvality našich služieb a hlavne to udržať to je cesta k dlhodobému úspechu. Chceme aby si zákazník pod menom ChicandFash predstavil špičkový internetový i kamenný obchod, ktorý má proklientsky prístup, neustále prináša novinky i akcie a rozširuje svoje portfólio o ďalšie výhody pre zákazníka.

 

INFORMÁCIE O FIRME

Prevádzkovateľ internetovej stránky (na tejto adrese nie je možný osobný odber, ide o sídlo firmy):

Chic and Fash s. r. o.
Námestie osloboditeľov 3784/3A
040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto

IČO: 52 375 137
DIČ: 2121007900
IČ DPH: SK2121007900

Sme platcami DPH.

Bankové spojenie: 

Pre rýchle prevody / platby uprednostňujeme Revolut účet, prijímateľ i odosielateľ má prevody bez poplatkov, platby za tovar sa pripíšu ihneď na účet ako aj vrátenie platby odosielateľovi. Prosíme pri prevode cez internet banking  z SR účtu uviesť názov účtu príjemcu Chic and Fash s.r.o.
IBAN: LT77 3250 0407 1480 9335
Banka: REVOLUT BANK UAB
BIC: REVOLT21


Kontakt:
E-shop 
(objednávky / reklamácie / technická podpora): +421 951 548 424
Email: info@chicandfash.com


Posielanie / vyzdvihnutie tovaru  (adresa pre osobný odber, reklamácie):

Chic and Fash s.r.o.
Československej armády 13
071 01  Michalovce